Tesco: Budeme ještě levnější

Praha - Společnost Tesco dnes na tiskové konferenci představila záměr, který počítá s rozšířením sortimentu výrobků o 300 nových levných značek. Ceny nových výrobků jsou srovnatelné s cenami diskontních řetězců, kterým chce firma konkurovat.

Přidejte svůj názor

Tesco provedlo výzkum spotřebitelského chování, ze kterého vyplynulo, že je třeba doplnit sortiment o již zmíněný druh značek.

Zákazníci tak budou moci nakupovat z nabídky sortimentu širokého spektra denní spotřeby a za nízké ceny. Budou to například čerstvé a trvanlivé potraviny, jogurty, nápoje, sýry nebo káva. Stejně tak kosmetické produkty a zboží pro domácnost. Tyto výrobky budou exklusivně k dostání jen v Tescu. Samozřejěmě, všechny výrobky byly údajně testovány, aby splňovaly zvýšené nároky na kvalitu.

Nové produkty bude společnost podporovat sloganem "Nové značky za super ceny", jenž odstartuje ve středu 22. dubna. Kampaň bude ke shlédnutí v televizi, v tisku a v letácích. Navíc se v této době mohou zákazníci dočkat při nákupu i slevy ve výši 20%.

Témata: Tesco
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bouříte se proti EU? Můžete dostat až roční trest

21.05.2018 22:25 Aktualizováno Praha - Řada Čechů nesouhlasí s členstvím České republiky v Evropské unii a dává to najevo…

Vzpomínáte na českou hru Dostihy a sázky? Přichází nová edice, zájem je…

21.05.2018 16:07 Aktualizováno Praha - České deskové hry Dostihy a sázky se za více než 30 let existence prodalo 2,5 milionu kusů.…

Češi mají zájem o fotovoltaiku na střechách rodinných domů, bariérou je…

21.05.2018 15:36 Praha - Lidé v Česku mají stále větší zájem o fotovoltaické elektrárny na střechy rodinných domů.…

Kladenská huť Poldi jde koncem června znovu do dražby, cena se nemění

21.05.2018 12:59 Kladno - Zkrachovalá kladenská huť Poldi půjde koncem června znovu do dražby. Vyvolávací cena bude…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama