Dostali jste pod stromeček peníze? V e-shopech dnes začínají povánoční výprodeje

Praha - Zatímco velké kamenné obchody musejí mít dle nového zákona o Vánocích zavřeno a tradiční povánoční výprodeje v nich začnou až v úterý 27. prosince, e-shopy začaly slevy nabízet již dnes. Sázejí hlavně na zákazníky, kteří pod stromeček dostali peníze.

Přidejte svůj názor

Výprodeje, slevy

Hned po Štědrém dnu začínají povánoční slevy na e-shopu Kasa.cz. Oba svátky ale budou výdejní místa obchodu zavřená. "Možnost vrátit například nevhodný dárek mají naši zákazníci do 13. ledna," poznamenala Andrea Čižmářová z Kasa.cz.

Právě nevhodné dárky, které se prodávají se slevou, jsou oblíbeným artiklem nakupujících po svátcích. "Do nabídky zahrneme produkty napříč celým sortimentem, včetně vrácených nevhodných dárků," uvedl Karel Kučera, ředitel marketingu Alza.cz.

Tento e-shop nechá na druhý svátek vánoční otevřenou hlavní pražskou prodejnu pro výdej zboží či řešení reklamací. "Stojíme si za tím, že otevřením našeho centrálního showroomu v Praze - Holešovicích ve státní svátek 26. prosince neporušujeme zákon," uvedl Kučera.

Datart odstartuje výprodeje dnes a trvat budou do půlky ledna. Slevy dosáhnou až 70 procent. Sportisimo spustí výprodeje dnes prostřednictvím e-shopu, v prodejnách o dva dny později. "V obchodních domech Kika budou moci zákazníci nakoupit vybrané zboží se slevou až 70 procent," uvedla Miroslava Nezvalová z nábytkářského řetězce Kika. Výprodeje začínají i na e-shopu Mall.cz. "Slevy budou sahat až do 80 procent v rámci celého našeho portfolia produktů," uvedl mluvčí obchodu Jan Řezáč.

"Povánoční výprodeje nám slouží k uvolnění skladů, před novou sezónou, kdy budeme naskladňovat nové zboží," uvedla mluvčí prodejen Euronics Lenka Mastešová. Slevy dosáhnou až 80 procent.

Témata: e-shopy | slevy | Vánoce
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zálohy na PET lahve? Karlovarské minerálky o tom uvažují, částka patrně…

23.01.2018 16:02 Praha - Společnost Karlovarské minerální vody zvažuje, že zavede zálohy na PET lahve. Chce tím…

Obsah nákupních košíků Čechů: Co se změnilo od revoluce?

23.01.2018 16:01 Fronty na maso a na banány dnes znějí především mladším generacím místy humorně. Přesto před…

Co se děje, když na svatbě místo "ano" zazní "ne"?

22.01.2018 19:47 Aktualizováno "Táži se vás, pane ženichu, zda vstupujete dobrovolně do manželství se zde přítomnou slečnou,…

Binec v účetnictví: Ministerstvo pro místní rozvoj udělalo chyby v řádu…

22.01.2018 17:02 Aktualizováno Praha - Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) prověřil údaje závěrečného účtu, vedení účetnictví a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama