Nová hokejová hala v Brně za Lužánkami byla vydražena za 90 milionů

Brno - Hokejová hala v Střední ulici v Brně za Lužánkami byla ve čtvrtek vydražena za 90 milionů korun. Podle správce konkursní podstaty společnosti Průmyslové stavitelství Brno, posledního vlastníka haly, se stal nabyvatelem podnikatel Petr Hromek.

Přidejte svůj názor

Hokejová a bruslařská hala v Brně za Lužánkami má od čtvrtka nového majitele. Stal se jím podnikatel Petr Hromek, který chce podle svých dřívějších prohlášení pomoci brněnskému hokeji. Vyvolávací cena objektu v dražbě byla 61 milionů korun, nakonec za něj Hromek nabídl 90 milionů.

Hokejovou halu, která stojí nedaleko od již neexistující haly, ve které hrával legendární brněnský hokejový tým Kometa, chtěl nejprve postavit hokejista Patrik Eliáš, který však od záměru odstoupil. Pak se rekonstrukce haly chtěla ujmout společnost Průmyslové stavitelství Brno. Ta se však na podzim minulého roku dostala do úpadku a hala byla v rámci konkursního řízení nabídnuta do dražby.

Témata: hokej
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nákupní horečka před Vánoci: Co je letos trhákem pod stromeček?

10.12.2017 22:06 Aktualizováno Praha - Druhý adventní víkend znamenal pro obchodníky růst prodejů oproti prvnímu o desítky procent…

Kaprům v Česku odzvonilo? Vánoční tradicí se stávají vinné klobásy

10.12.2017 18:15 Aktualizováno Praha - Přes veškerou snahu se státu nedaří přimět Čechy, aby více jedli ryby. Loňských 5,1 kg na…

Pošta je zahlcená. Počet balíků před Vánoci stoupl o 120 procent

10.12.2017 12:52 Praha - Množství přepravených balíků doručovatelskými firmami se v prosinci proti běžnému období…

Jak by kandidáti na Hrad přistupovali k ČNB? Zde jsou jejich odpovědi

10.12.2017 11:52 Praha - Prezident republiky dle ústavy jmenuje a případně odvolává guvernéra ČNB, viceguvernéry i…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama