Nová hokejová hala v Brně za Lužánkami byla vydražena za 90 milionů

Brno - Hokejová hala v Střední ulici v Brně za Lužánkami byla ve čtvrtek vydražena za 90 milionů korun. Podle správce konkursní podstaty společnosti Průmyslové stavitelství Brno, posledního vlastníka haly, se stal nabyvatelem podnikatel Petr Hromek.

Přidejte svůj názor

Hokejová a bruslařská hala v Brně za Lužánkami má od čtvrtka nového majitele. Stal se jím podnikatel Petr Hromek, který chce podle svých dřívějších prohlášení pomoci brněnskému hokeji. Vyvolávací cena objektu v dražbě byla 61 milionů korun, nakonec za něj Hromek nabídl 90 milionů.

Hokejovou halu, která stojí nedaleko od již neexistující haly, ve které hrával legendární brněnský hokejový tým Kometa, chtěl nejprve postavit hokejista Patrik Eliáš, který však od záměru odstoupil. Pak se rekonstrukce haly chtěla ujmout společnost Průmyslové stavitelství Brno. Ta se však na podzim minulého roku dostala do úpadku a hala byla v rámci konkursního řízení nabídnuta do dražby.

Témata: hokej
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Měli se důchodci za socialismu lépe než dnes? Spočítali jsme to, a čísla…

22.05.2018 22:13 Aktualizováno "Před 89 se nám žilo lépe." "Za socialismu bylo všechno lepší." "Zlaté komunistické časy." V celém…

Alza po výpadku obnovila provoz

22.05.2018 21:21 Praha - Největší český e-shop Alza.cz začal dnes kolem 19:00 opět vydávat objednané zboží…

Prezident Zeman se sejde se zástupci amerických firem

22.05.2018 18:54 Praha - Prezident Miloš Zeman se ve čtvrtek odpoledne na Pražském hradě setká se zástupci…

Ministři vlády přestali jezdit na podnikatelské mise, stěžují si svazy

22.05.2018 18:00 Aktualizováno Praha - Ekonomičtí ministři vlády v demisi přestali jezdit na zahraniční podnikatelské mise. Podle…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama