E.ON láká zákazníky na levnější elektřinu

Praha - Domácnosti a podnikatelé, kteří od září uzavřou smlouvu na dodávku v nových produktových řadách ElektřinaTrend a PowerTrend, budou mít ihned ceny dodávky elektřiny zhruba o 12 procent nižší, než je cena v produktech stávajících. Ve středu o tom informoval mluvčí E.ON Vladimír Vácha.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Nové produkty energetické společnosti E.ON v sobě totiž odrážejí aktuální vývoj cen elektřiny na velkoobchodním trhu. „Cena, za kterou elektřinu nakupují dodavatelé elektřiny, je nyní v České republice nižší než na konci loňského roku. Energetická společnost E.ON chce proto svým zákazníkům umožnit z tohoto vývoje profitovat,“ vysvětlil předseda představenstva akciové společnosti E.ON Energie Michal Šafář.

Zákazníci mohou snížit své náklady na elektřinu již od středy a nemusejí čekat na začátek nového roku, kdy E.ON očekává snížení cen proti roku letošnímu.

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON Energie AG. E.ON Energie AG je největší soukromý poskytovatel energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje elektřinou v jižních Čechách a na jižní Moravě 1,4 milionu zákazníků, její podíl na trhu činí zhruba 20 procent. V oblasti plynu disponuje zásobuje 110 tisíc zákazníků plynem v jižních Čechách.

Témata: Energetika
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ministerstvo chce blokovat první nelegální web s nabídkou hazardu

26.07.2017 16:44 Praha - Ministerstvo financí zařadilo kvůli porušování zákona o hazardu první web na seznam…

Škoda Auto zahájila v Kvasinách výrobu SUV modelu Karoq

26.07.2017 14:14 Praha - Automobilka Škoda Auto dnes v závodě v Kvasinách na Rychnovsku zahájila sériovou výrobu…

"Je to paskvil." Petici za zrušení EET podepsalo 20 tisíc lidí, projedná…

26.07.2017 13:37 Aktualizováno Praha - Senát už se návrhem na zrušení elektronické evidence tržeb (EET) zabýval loni v prosinci a…

Češi utrácí v e-shopech stále víc peněz, přidávají se senioři

26.07.2017 10:57 Aktualizováno Praha - Dle údajů portálu Heureka.cz Češi při nákupech v e-shopech utratili během prvního pololetí…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama