E.ON láká zákazníky na levnější elektřinu

Praha - Domácnosti a podnikatelé, kteří od září uzavřou smlouvu na dodávku v nových produktových řadách ElektřinaTrend a PowerTrend, budou mít ihned ceny dodávky elektřiny zhruba o 12 procent nižší, než je cena v produktech stávajících. Ve středu o tom informoval mluvčí E.ON Vladimír Vácha.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Nové produkty energetické společnosti E.ON v sobě totiž odrážejí aktuální vývoj cen elektřiny na velkoobchodním trhu. „Cena, za kterou elektřinu nakupují dodavatelé elektřiny, je nyní v České republice nižší než na konci loňského roku. Energetická společnost E.ON chce proto svým zákazníkům umožnit z tohoto vývoje profitovat,“ vysvětlil předseda představenstva akciové společnosti E.ON Energie Michal Šafář.

Zákazníci mohou snížit své náklady na elektřinu již od středy a nemusejí čekat na začátek nového roku, kdy E.ON očekává snížení cen proti roku letošnímu.

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON Energie AG. E.ON Energie AG je největší soukromý poskytovatel energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje elektřinou v jižních Čechách a na jižní Moravě 1,4 milionu zákazníků, její podíl na trhu činí zhruba 20 procent. V oblasti plynu disponuje zásobuje 110 tisíc zákazníků plynem v jižních Čechách.

Témata: Energetika
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vánoce za dveřmi, mnoho Čechů je s nákupy dárků na štíru

12.12.2017 16:05 Praha - Zhruba čtvrtina Čechů (26 procent) má nakoupené všechny vánoční dárky, více než polovina…

Druhé slosování Účtenkovky se blíží, bude se opět hrát o luxusní vůz

12.12.2017 12:44 Praha - Ministerstvo financí vybralo ve výběrovém řízení na dodavatele osobního automobilu pro…

Obchody už chystají povánoční výprodeje. Nenechte se zmást "slevami"

11.12.2017 16:49 Praha - Prodejny nad 200 metrů čtverečních musejí mít podle zákona 25. a 26. prosince zavřeno. E…

Ceny některých potravin letí vzhůru. Inflace je ale za vrcholem, uklidňují…

11.12.2017 15:12 Aktualizováno Praha - Spotřebitelské ceny vzrostly v listopadu proti říjnu o 0,1 %. Toto zvýšení ovlivnil zejména…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama