E.ON láká zákazníky na levnější elektřinu

Praha - Domácnosti a podnikatelé, kteří od září uzavřou smlouvu na dodávku v nových produktových řadách ElektřinaTrend a PowerTrend, budou mít ihned ceny dodávky elektřiny zhruba o 12 procent nižší, než je cena v produktech stávajících. Ve středu o tom informoval mluvčí E.ON Vladimír Vácha.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Nové produkty energetické společnosti E.ON v sobě totiž odrážejí aktuální vývoj cen elektřiny na velkoobchodním trhu. „Cena, za kterou elektřinu nakupují dodavatelé elektřiny, je nyní v České republice nižší než na konci loňského roku. Energetická společnost E.ON chce proto svým zákazníkům umožnit z tohoto vývoje profitovat,“ vysvětlil předseda představenstva akciové společnosti E.ON Energie Michal Šafář.

Zákazníci mohou snížit své náklady na elektřinu již od středy a nemusejí čekat na začátek nového roku, kdy E.ON očekává snížení cen proti roku letošnímu.

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON Energie AG. E.ON Energie AG je největší soukromý poskytovatel energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje elektřinou v jižních Čechách a na jižní Moravě 1,4 milionu zákazníků, její podíl na trhu činí zhruba 20 procent. V oblasti plynu disponuje zásobuje 110 tisíc zákazníků plynem v jižních Čechách.

Témata: Energetika
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bouříte se proti EU? Můžete dostat až roční trest

21.05.2018 22:25 Aktualizováno Praha - Řada Čechů nesouhlasí s členstvím České republiky v Evropské unii a dává to najevo…

Vzpomínáte na českou hru Dostihy a sázky? Přichází nová edice, zájem je…

21.05.2018 16:07 Aktualizováno Praha - České deskové hry Dostihy a sázky se za více než 30 let existence prodalo 2,5 milionu kusů.…

Češi mají zájem o fotovoltaiku na střechách rodinných domů, bariérou je…

21.05.2018 15:36 Praha - Lidé v Česku mají stále větší zájem o fotovoltaické elektrárny na střechy rodinných domů.…

Kladenská huť Poldi jde koncem června znovu do dražby, cena se nemění

21.05.2018 12:59 Kladno - Zkrachovalá kladenská huť Poldi půjde koncem června znovu do dražby. Vyvolávací cena bude…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama