ČSOB představuje nový účet

ČSOB připravila nový Spořicí účet s prémií. Banka to uvedla v pondělí ve své zprávě.

Přidejte svůj názor

„Tento nový produkt v sobě kombinuje výhody spořicího účtu a termínovaného vkladu. Konstrukce úrokové sazby je rozdělena na dvě části. První část tvoří základní vyhlašovaná úroková sazba. Druhou částí je pak úroková prémie, kterou klient získá, pokud své peníze na tomto účtu ponechá do konce kalendářního roku. Výše úrokové prémie je klientovi garantována po celý kalendářní rok. S ČSOB Spořicím účtem s prémií tak lze při ponechání peněz na účtu získat vyšší úrok,“ uvádí banka.

Tento produkt má klientům zajistit vyšší zhodnocení jejich peněz. Výhodou úročení s prémií je oproti klasickým termínovaným vkladům dáno tím, že není předem určena doba, po kterou musí peníze na účtu zůstat. Peníze je podle ČSOB možné vybrat kdykoli a to bez výpovědní lhůty.

„Bonus ve formě úrokové prémie, je klientovi připsán vždy na konci kalendářního roku, přičemž výše prémiové sazby je každému klientovi garantována po celý kalendářní rok. Díky unikátní konstrukci úrokové sazby není klient připraven ani o případný růst tržních úrokových sazeb a zároveň je chráněn proti jejich poklesu,“ dodává ČSOB ve zprávě.

Vedení tohoto účtu je včetně zasílání výpisů zdarma.

 

Témata: Ekonomika
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Měli se důchodci za socialismu lépe než dnes? Spočítali jsme to, a čísla…

22.05.2018 22:13 Aktualizováno "Před 89 se nám žilo lépe." "Za socialismu bylo všechno lepší." "Zlaté komunistické časy." V celém…

Alza po výpadku obnovila provoz

22.05.2018 21:21 Praha - Největší český e-shop Alza.cz začal dnes kolem 19:00 opět vydávat objednané zboží…

Prezident Zeman se sejde se zástupci amerických firem

22.05.2018 18:54 Praha - Prezident Miloš Zeman se ve čtvrtek odpoledne na Pražském hradě setká se zástupci…

Ministři vlády přestali jezdit na podnikatelské mise, stěžují si svazy

22.05.2018 18:00 Aktualizováno Praha - Ekonomičtí ministři vlády v demisi přestali jezdit na zahraniční podnikatelské mise. Podle…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama