Rekonstrukce svépomocně

Praha - Naše domovy jsou pro nás nejen útočištěm, ale i zdrojem dalších povinností. Rodina si přece zaslouží mít doma pořádek, plnou ledničku, zda jídlo na stole. Při běžných výdajích však nejednou zapomínáme na rezervu, kterou bychom mohli využít v případě větších nebo menších závad v domácnosti.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Rekonstrukce svépomocně - anotační foto

Všechno se časem opotřebovává, a tak je potřeba většinu věcí pravidelně měnit. Avšak právě tyto poruchy nám způsobují nemálo starostí, a to právě pro nedostatek hotovosti. Jistě by nikdo z nás nepohrdl odbornou prací, ale většinou si ji dovolit jednoduše nemůžeme. Právě proto se o to více pouštíme do rekonstrukcí vlastními silami. Tato možnost je levnější, i když možná výsledek nebude dokonalý.

Nedostatek peněz však nepociťujeme jen po letech bydlení, ale také po stavbě, či větší rekonstrukcí staršího domu. Na detaily tak často zůstává jen velmi malá hotovost, se kterou musíme vyřešit nejen interiér, ale i exteriér. Ušetřit tak můžete využitím vlastní šikovnosti, ale také hledáním nejlepších cen. Právě kuchyň spolkne ohromnou sumu, ale najdete i levnější varianty. Finančně náročné jsou moderní úložné systémy, ale pokud dáte přednost kuchyňskému drátěnému programu z fpinterier.sk, ušetříte.

Nesmíme zapomínat ani na Váš pozemek. Abyste své soukromí chránili, měl by být oplocen. Nemusíte investovat hned do drahých zděných plotů. Pokud zvolíte běžné pletivo, ušetříte, ale potřebovat bude i sloupky. Vše potřebné najdete na ploty-skala.sk.

Při těchto výdajích a starostech často zapomínáme na naše skutečné pohodlí. Brzy přijde léto a s ním i dotěrný hmyz. Na oknech by Vám proto neměly chybět sítě proti hmyzu. Ty pohodlně vyberete na byvatmoderne.sk.

Podobné práce si vyžádají, abyste vše potřebné dovezli vlastním autem. K nezaplacení tak jsou vaničky do kufru, které zadrží nečistoty a ochrání kufr auta.

Témata: rodina | domácnosti | Byty
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rekonstrukce svépomocně

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Německé firmy se obávají zhoršení ekonomických podmínek - anotační foto

Německé firmy se obávají zhoršení ekonomických podmínek

26.03.2017 18:47 Berlín - Řada německých firem se obává zhoršení ekonomických podmínek. V rozhovoru s listem…

Írán uvalil sankce na 15 amerických firem kvůli podpoře Izraele - anotační foto

Írán uvalil sankce na 15 amerických firem kvůli podpoře Izraele

26.03.2017 18:11 Aktualizováno Teherán - Írán zavedl sankce proti 15 americkým společnostem za jejich údajnou podporu Izraele a …

Finanční správa vybrala do konce března na DPH o 15 procent více - anotační foto

Finanční správa vybrala do konce března na DPH o 15 procent více

26.03.2017 15:27 Praha - Finanční správa během prvních třech měsíců letošního roku vybrala na dani z přidané hodnoty…

Tesku hrozí masivní pokuta za účetní skandál - anotační foto

Tesku hrozí masivní pokuta za účetní skandál

25.03.2017 17:08 Londýn - Největší britská maloobchodní společnost Tesco by v brzké době mohla s britským Úřadem pro…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama