Ušetřete vlastní prací

Praha - O možnosti úspory se zajímáme téměř vždy a všude. I když je nám jasné, že za kvalitu se platí, přece jen nejsme vždy ochotni dát na stůl velký balík peněz. Prostě se musíme přizpůsobit našim vlastním příjmem, a velmi dobře víme, kam by nás rozhazování přivedlo.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ušetřete vlastní prací - anotační foto

Finanční starosti jsou tak i díky hypotékám a půjčkám velmi dobře známé i nám. Vyhýbat se jim zcela vždy nedá, ale pokud už si nějakou vyberete, dobře přemýšlejte i do budoucna, zda její splácení nebude problém. Nejpozději tak při vlastním bydlení jsme prostě nuceni sáhnout i po takové "finanční pomoci".

Bydlet musíme, ale jak si to zařídíme je jen na nás. Ne každý si může dovolit velký byt, či dům v blízkosti většího města. Značnou část nákladů však vědí ušetřit i naše šikovné ruce. Pokud si tedy se stavbou nového domu nebo rekonstrukcí staršího, víte do velké míry poradit i sám, velkou radost budete mít i při pohledu do peněženky.

Odborná práce je poměrně nákladná, i proto hledáme často příležitosti, jak ušetřit i zde. Pokud jsou Vám podobné práce blízké, zřejmě máte i Vy slušnou sbírku nářadí. I s jeho využitím tak zvládnete alespoň některé práce kolem stavby, či dokončování samotného interiéru. Nepodceňujte proto ani vybavení své dílny.

Zajímavý vzhled, ať už v interiéru nebo exteriéru a za dobrou cenu docílíte velmi oblíbeným tatranským profilem. Ten najdete na drevomaterial.sk. Jiné části Vašeho bydlení si však zaslouží i odbornou ruku. Například při výběru střešních oken se spolehněte na zkušenou společnost UDO SK s.r.o.

Stavba domu je nejen finančně, ale i časově velmi náročná. I vedle ní si však třeba dopřát relax. Jedinečná příležitost se na něj nabízí i díky blížícím se mistrovství. Každý fanoušek by tak měl mít ve výbavě i vlastní hokejový dres.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ušetřete vlastní prací

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Německé firmy se obávají zhoršení ekonomických podmínek - anotační foto

Německé firmy se obávají zhoršení ekonomických podmínek

26.03.2017 18:47 Berlín - Řada německých firem se obává zhoršení ekonomických podmínek. V rozhovoru s listem…

Írán uvalil sankce na 15 amerických firem kvůli podpoře Izraele - anotační foto

Írán uvalil sankce na 15 amerických firem kvůli podpoře Izraele

26.03.2017 18:11 Aktualizováno Teherán - Írán zavedl sankce proti 15 americkým společnostem za jejich údajnou podporu Izraele a …

Finanční správa vybrala do konce března na DPH o 15 procent více - anotační foto

Finanční správa vybrala do konce března na DPH o 15 procent více

26.03.2017 15:27 Praha - Finanční správa během prvních třech měsíců letošního roku vybrala na dani z přidané hodnoty…

Tesku hrozí masivní pokuta za účetní skandál - anotační foto

Tesku hrozí masivní pokuta za účetní skandál

25.03.2017 17:08 Londýn - Největší britská maloobchodní společnost Tesco by v brzké době mohla s britským Úřadem pro…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama