Jak odstartovat úspěšné podnikání?

Praha - Podnikáte a potřebujete se nenásilnou, trvalou a důvěryhodnou formou dostat do povědomí svých zákazníků? Potom byste měli ke svému prospěchu využít různé prostředky, které se nabízejí. Internet a jeho možnosti jsou velice široké, proto se nebraňte způsobům, s jejichž pomocí získáte nové zákazníky.

Přidejte svůj názor

Jak odstartovat úspěšné podnikání? - anotační foto

Sociální síť vám najde klienty

Fenoménem současné doby jsou především sociální sítě, které se rozšířily díky internetu. Bez něj by nemohly existovat. Spousta uživatelů internetu už je na sociálních sítích aktivní a pravidelně s nimi pracuje. Nejznámější a nejrozšířenější je Facebook. Umožňuje uživatelům komentovat a sdílet různé věci, šířit informace, posílat zprávy, videa, obrázky. Hlavní smysl této sítě je především ve sdílení informací. Jakmile někdo začne sdílet určitý článek apod., šíří se taková zpráva mezi lidmi doslova rychlostí blesku a má obrovský dosah. Právě proto je reklama na Facebooku velice výhodná a smysluplná. Profily uživatelů facebooku totiž obsahují velké množství užitečných marketingových informací jako věk, pohlaví, záliby. Pokud bude i vaše společnost na facebooku a bude aktivní v reklamě na této sociální síti, může vám to přinést řadu nových klientů. Taková reklama cílí na přesně definovanou cílovou skupinu, kterou by mohl váš výrobek nebo služba zajímat.

Ve vyhledávačích musíte být první

Dalším způsobem, jak se na internetu zviditelnit, je zobrazování ve vyhledávačích jako je například Seznam nebo Google. Právě se proto se zvyšuje důležitost SEO optimalizace. Každý člověk už dnes den co den hledá na internetu spoustu věcí od výrobků přes služby. Vy potřebujete, aby potenciální zákazníci na vás narazili na prvních místech. Málokdo má čas prohledat stovky internetových stránek, většinou nahlédne do několika, které najde na prvních místech a z nich si vybere. Co vám tedy zmiňovaná optimalizace přinese?

  • Stránky vaší společnosti budou upraveny do té podoby, aby se staly důvěryhodnými pro vyhledávače díky externím odkazům.
  • Ocitnete se tak na prvních místech při vyhledávání.
  • Díky tomu se zvýší návštěvnost vašich stránek a zvedne prodej vašich výrobků.


Je zřejmé, že právě seo patří mezi jeden z nejlepších nástrojů internetového marketingu, když poměřujeme náklady a přínos. Když je optimalizace dobrá, návratnost investice do této formy reklamy je skutečně vysoká.

Zjednodušte si fakturaci

Každodenní chod podnikání vyžaduje spoustu různých úkonů. I malé firmy a živnostníci potřebují fakturovat, sledovat výdaje, vystavovat doklady. Jak to ale dělat v případě, že jde třeba o řemeslníky, kteří jsou neustále v terénu při práci na zakázkách a nemají čas trávit hodiny v kanceláři? Existují nástroje, jak tyto problémy vyřešit, například formou faktury online, která se dá vystavit kdykoliv a kdekoliv. Aplikaci si jednoduše stáhnete do svého PC, Macu nebo chytrého mobilu. Co všechno tento systém umožňuje?

  • Jednoduchou online fakturaci
  • Evidenci nákladů
  • Přehled o podnikání kdykoli potřebujete
  • Propojení přímo s účetním, účetní nemusí faktury pracně vládat do systému, už je tam má
  • Práci offline – můžete si faktury prohlížet i tehdy, když nejste připojeni k internetu
  • Bezpečnost dat – doklady se ukládají na zabezpečeném serveru
  • Je možné vytvořit si i vlastní webovou stránku


Poradenství se vám bude hodit

Možná se ale podnikat teprve chystáte a připravujete se na založení společnosti. Odrazují vás ale spousty dokumentů, které musíte doložit, nevíte si rady s byrokratickým kolečkem, které musíte absolvovat. V takovém případě určitě uvítáte poradenství na téma vlastnické a řídící struktury společnosti, předmětů podnikání a celého procesu zakládání firmy.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak odstartovat úspěšné podnikání?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Německé firmy se obávají zhoršení ekonomických podmínek - anotační foto

Německé firmy se obávají zhoršení ekonomických podmínek

26.03.2017 18:47 Berlín - Řada německých firem se obává zhoršení ekonomických podmínek. V rozhovoru s listem…

Írán uvalil sankce na 15 amerických firem kvůli podpoře Izraele - anotační foto

Írán uvalil sankce na 15 amerických firem kvůli podpoře Izraele

26.03.2017 18:11 Aktualizováno Teherán - Írán zavedl sankce proti 15 americkým společnostem za jejich údajnou podporu Izraele a …

Finanční správa vybrala do konce března na DPH o 15 procent více - anotační foto

Finanční správa vybrala do konce března na DPH o 15 procent více

26.03.2017 15:27 Praha - Finanční správa během prvních třech měsíců letošního roku vybrala na dani z přidané hodnoty…

Tesku hrozí masivní pokuta za účetní skandál - anotační foto

Tesku hrozí masivní pokuta za účetní skandál

25.03.2017 17:08 Londýn - Největší britská maloobchodní společnost Tesco by v brzké době mohla s britským Úřadem pro…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama