Chcete ve své domácnosti výrazně ušetřit? Sledujte Akcniceny.cz

PR článek - Listování akčními letáky z poštovních schránek je těžkopádné a časově náročné. Mnohem lepší přehled včetně srovnání slev Vám nabízí portál Akcniceny.cz, kde najdete každý den desítky tisíc položek za zvýhodněné ceny. Souhrn slev od mnoha oblíbených prodejců je k dispozici i ve verzi pro mobilní telefony.

Přidejte svůj názor

Tesco Ústí nad Orlicí

Kromě supermarketů, jejichž letáky chodí do poštovních schránek (například akční letáky Kaufland nebo akční letáky Tesco), portál Akcniceny.cz sleduje slevové akce prodejců nábytku, elektroniky a bílého zboží, drogerie, léků a doplňků stravy, knih, zahradnických potřeb, náhradních dílů pro automobily, kuchyňských potřeb, oblečení a tak dále. Soustřeďují se tu akce společností Albert, Penny Market, OBI, Hornbach, Tescoma, Electro World, Euronics, Rossmann, Teta Drogerie, Möbelix, Jysk, Sconto, Pepco, Tchibo, Kik a řady dalších.

Vyčleněné jsou i populární kategorie zboží, například pivo, mléko, káva, máslo, plenky či televize. Když je otevřete, ihned zjistíte, v kterých prodejnách je příslušný sortiment aktuálně nejlevnější a do kdy akce trvá. Na jednom místě si můžete i vytipovat prodejny s akčními cenami, ať už podle Vašeho bydliště, nebo lokality, v níž hodláte realizovat příslušný nákup. Slevy jsou natolik markantní, že se troška plánování bohatě vyplatí.

Využijte portál Akcniceny.cz na maximum

Akční letáky či příslušné kategorie zboží procházejte intuitivně – všechno je uspořádáno velmi přehledně. O výhodných nabídkách se však můžete nechat informovat také prostřednictvím funkce Strážce slev. Ta za Vás pravidelně prochází konkrétní zboží nebo kategorii produktů a zjišťuje, zda se objevilo něco, co odpovídá Vašim podmínkám. Funkce Strážce slev je zdarma a k registraci Vám stačí e-mailová adresa, na kterou Vám budou zasílány nabídky splňující Vámi určená kritéria. Dozvíte se tak jen to, o co máte opravdový zájem – nemusíte být zavaleni stohy nepřehledných papírových letáků.

Díky pravidelně aktualizovanému přehledu výhodných nabídek na portálu Akcniceny.cz můžete ušetřit za nákupy širokého sortimentu zboží až 85 %. Začněte ještě dnes – jenom párkrát kliknete a ihned všechno víte.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V bance vás odmítli a z nebankovních institucí máte obavy? Půjčte si od…

17.05.2018 19:45 PR článek - Se slovním spojením “peer-to-peer” se pravděpodobně setkal již každý z vás. Víte, ale…

Máte potomka na vysoké škole? Poraďte mu, jak ušetřit

17.05.2018 17:46 Spousta studentů si dnes vydělává peníze na brigádách nebo už pracují na částečný úvazek a…

I sebeobrana vás může dostat za mříže. Co je nutná obrana a jak poznat,…

09.05.2018 08:39 Je poměrně snadné se dostat do křížku se zákonem, pokud neznáte základní pravidla přiměřené obrany.…

Jak na spokojený spánek bez probouzení?

15.04.2018 16:14 PR článek - Proč je spánek tolik důležitý? Má velmi podstatný vliv na zdraví našeho organismu.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama