Jak odstartovat úspěšné podnikání?

Praha - Podnikáte a potřebujete se nenásilnou, trvalou a důvěryhodnou formou dostat do povědomí svých zákazníků? Potom byste měli ke svému prospěchu využít různé prostředky, které se nabízejí. Internet a jeho možnosti jsou velice široké, proto se nebraňte způsobům, s jejichž pomocí získáte nové zákazníky.

Přidejte svůj názor

Firmy, ilustrační foto

Sociální síť vám najde klienty

Fenoménem současné doby jsou především sociální sítě, které se rozšířily díky internetu. Bez něj by nemohly existovat. Spousta uživatelů internetu už je na sociálních sítích aktivní a pravidelně s nimi pracuje. Nejznámější a nejrozšířenější je Facebook. Umožňuje uživatelům komentovat a sdílet různé věci, šířit informace, posílat zprávy, videa, obrázky. Hlavní smysl této sítě je především ve sdílení informací. Jakmile někdo začne sdílet určitý článek apod., šíří se taková zpráva mezi lidmi doslova rychlostí blesku a má obrovský dosah. Právě proto je reklama na Facebooku velice výhodná a smysluplná. Profily uživatelů facebooku totiž obsahují velké množství užitečných marketingových informací jako věk, pohlaví, záliby. Pokud bude i vaše společnost na facebooku a bude aktivní v reklamě na této sociální síti, může vám to přinést řadu nových klientů. Taková reklama cílí na přesně definovanou cílovou skupinu, kterou by mohl váš výrobek nebo služba zajímat.

Ve vyhledávačích musíte být první

Dalším způsobem, jak se na internetu zviditelnit, je zobrazování ve vyhledávačích jako je například Seznam nebo Google. Právě se proto se zvyšuje důležitost SEO optimalizace. Každý člověk už dnes den co den hledá na internetu spoustu věcí od výrobků přes služby. Vy potřebujete, aby potenciální zákazníci na vás narazili na prvních místech. Málokdo má čas prohledat stovky internetových stránek, většinou nahlédne do několika, které najde na prvních místech a z nich si vybere. Co vám tedy zmiňovaná optimalizace přinese?

  • Stránky vaší společnosti budou upraveny do té podoby, aby se staly důvěryhodnými pro vyhledávače díky externím odkazům.
  • Ocitnete se tak na prvních místech při vyhledávání.
  • Díky tomu se zvýší návštěvnost vašich stránek a zvedne prodej vašich výrobků.


Je zřejmé, že právě seo patří mezi jeden z nejlepších nástrojů internetového marketingu, když poměřujeme náklady a přínos. Když je optimalizace dobrá, návratnost investice do této formy reklamy je skutečně vysoká.

Zjednodušte si fakturaci

Každodenní chod podnikání vyžaduje spoustu různých úkonů. I malé firmy a živnostníci potřebují fakturovat, sledovat výdaje, vystavovat doklady. Jak to ale dělat v případě, že jde třeba o řemeslníky, kteří jsou neustále v terénu při práci na zakázkách a nemají čas trávit hodiny v kanceláři? Existují nástroje, jak tyto problémy vyřešit, například formou faktury online, která se dá vystavit kdykoliv a kdekoliv. Aplikaci si jednoduše stáhnete do svého PC, Macu nebo chytrého mobilu. Co všechno tento systém umožňuje?

  • Jednoduchou online fakturaci
  • Evidenci nákladů
  • Přehled o podnikání kdykoli potřebujete
  • Propojení přímo s účetním, účetní nemusí faktury pracně vládat do systému, už je tam má
  • Práci offline – můžete si faktury prohlížet i tehdy, když nejste připojeni k internetu
  • Bezpečnost dat – doklady se ukládají na zabezpečeném serveru
  • Je možné vytvořit si i vlastní webovou stránku


Poradenství se vám bude hodit

Možná se ale podnikat teprve chystáte a připravujete se na založení společnosti. Odrazují vás ale spousty dokumentů, které musíte doložit, nevíte si rady s byrokratickým kolečkem, které musíte absolvovat. V takovém případě určitě uvítáte poradenství na téma vlastnické a řídící struktury společnosti, předmětů podnikání a celého procesu zakládání firmy.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Věrnostní programy ve Vašem mobilu – šetří peněženku hned dvakrát

31.05.2018 12:47 PR článek - V rámci věrnostních programů můžete šetřit prakticky na všem, od čínských hub, přes…

V bance vás odmítli a z nebankovních institucí máte obavy? Půjčte si od…

17.05.2018 19:45 PR článek - Se slovním spojením “peer-to-peer” se pravděpodobně setkal již každý z vás. Víte, ale…

Máte potomka na vysoké škole? Poraďte mu, jak ušetřit

17.05.2018 17:46 Spousta studentů si dnes vydělává peníze na brigádách nebo už pracují na částečný úvazek a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama