Chcete ve své domácnosti výrazně ušetřit? Sledujte Akcniceny.cz

PR článek - Listování akčními letáky z poštovních schránek je těžkopádné a časově náročné. Mnohem lepší přehled včetně srovnání slev Vám nabízí portál Akcniceny.cz, kde najdete každý den desítky tisíc položek za zvýhodněné ceny. Souhrn slev od mnoha oblíbených prodejců je k dispozici i ve verzi pro mobilní telefony.

Přidejte svůj názor

Tesco Ústí nad Orlicí

Kromě supermarketů, jejichž letáky chodí do poštovních schránek (například akční letáky Kaufland nebo akční letáky Tesco), portál Akcniceny.cz sleduje slevové akce prodejců nábytku, elektroniky a bílého zboží, drogerie, léků a doplňků stravy, knih, zahradnických potřeb, náhradních dílů pro automobily, kuchyňských potřeb, oblečení a tak dále. Soustřeďují se tu akce společností Albert, Penny Market, OBI, Hornbach, Tescoma, Electro World, Euronics, Rossmann, Teta Drogerie, Möbelix, Jysk, Sconto, Pepco, Tchibo, Kik a řady dalších.

Vyčleněné jsou i populární kategorie zboží, například pivo, mléko, káva, máslo, plenky či televize. Když je otevřete, ihned zjistíte, v kterých prodejnách je příslušný sortiment aktuálně nejlevnější a do kdy akce trvá. Na jednom místě si můžete i vytipovat prodejny s akčními cenami, ať už podle Vašeho bydliště, nebo lokality, v níž hodláte realizovat příslušný nákup. Slevy jsou natolik markantní, že se troška plánování bohatě vyplatí.

Využijte portál Akcniceny.cz na maximum

Akční letáky či příslušné kategorie zboží procházejte intuitivně – všechno je uspořádáno velmi přehledně. O výhodných nabídkách se však můžete nechat informovat také prostřednictvím funkce Strážce slev. Ta za Vás pravidelně prochází konkrétní zboží nebo kategorii produktů a zjišťuje, zda se objevilo něco, co odpovídá Vašim podmínkám. Funkce Strážce slev je zdarma a k registraci Vám stačí e-mailová adresa, na kterou Vám budou zasílány nabídky splňující Vámi určená kritéria. Dozvíte se tak jen to, o co máte opravdový zájem – nemusíte být zavaleni stohy nepřehledných papírových letáků.

Díky pravidelně aktualizovanému přehledu výhodných nabídek na portálu Akcniceny.cz můžete ušetřit za nákupy širokého sortimentu zboží až 85 %. Začněte ještě dnes – jenom párkrát kliknete a ihned všechno víte.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Komu patří Zaplo a Cofidis? Vlastnická struktura nebankovních společností…

18.08.2018 13:15 PR článek - Myslíte si, že na českém úvěrovém trhu se setkáte jen s českými poskytovateli? Jste na…

TOP 5 největších žroutů elektřiny. Na které spotřebiče si dát v domácnosti…

30.07.2018 01:50 PR článek - Už máte dost vysokých účtů za elektřinu? Stále navyšujete zálohy v domnění, že na konci…

Přemýšlíte, do čeho investovat? Zkuste diamanty

17.07.2018 01:50 PR článek - Vzpomínáte si ještě na finanční krizi, která před několika lety zasáhla téměř celý svět…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Byznysu

reklama
reklama